1999 Yılından Günümüze Lezzet Üretiyoruz!​

Özeller Yemek Fabrikası olarak Mardin’in Nusaybin ilçesinde 1999 yılından günümüze tabldot yemek hizmeti ve catering hizmeti sunmaktayız. Deneyimli aşçılarımız, gıda mühendislerimiz, temizlik çalışanlarımız, servis personellerimizle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Mardin’in Nusaybin ilçesinde yıllardır ticaret yapan Özel ailesinin şirketlerinden biri olan Özeller Yemek Fabrikası, 20 yılı aşkın bir süredir kaliteli, güvenilir, hızlı ve memnuniyet garantili catering hizmeti vaad etmektedir.

Toplu Yemek İhtiyaçlarınız Burada!​

Mardin Nusaybin, Kızıltepe, Artuklu, Midyat, Derik, Mazıdağı, Dargeçit, Savur, Yeşilli ve Ömerli’deki Yemek Organizasyonlarınızda Hizmetinizdeyiz. İş yerlerinize her gün talep ettiğiniz sayıda ve çeşitte yemek hizmeti sunmaktayız. Ayrıca düğün yemeği, nişan yemeği, mevlüt yemeği, sünnet yemeği, açılış yemeği, iftar yemeği gibi toplu yemek sunumlarınızda da yanınızdayız. Web sitemizdeki teklif formundan bize ulaşarak hızlıca teklif alabilirsiniz.

Özeller Yemek Fabrikası Kalitesinin Ödüllerini Alıyor!

Özellikle 2019 yılından itibaren tam kurumsallaşma adımlarını hızla atmaya başlayan firmamız önemli ödüller almaya başladı.  30 Nisan 2019 Salı günü İstanbul The Green Park Hotels & Resorts Pendik’te düzenlenen Türkiye Ödülleri 2019’da “Yılın En Başarılı Yemek Fabrikası” ödülünü kazandık. 19 Mayıs 2019 Pazar günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğinde belirlenen Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi açıklandı. Samsun’da düzenlenen ödül töreninde en hızlı büyüyen şirketler arasında yer alarak “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” ödülümüzü teslim aldık.

Sürekli Yeni Kalıyoruz.

Özeller Yemek Fabrikası, geçmişteki tecrübelerini her zaman üretimine yansıtırken bunun yanı sıra globalleşen ve değişen dünyaya da ayak uydurmaktadır. Yemek üretim gereçleri ve laboratuvar ekipmanlarını sürekli olarak en iyi teknolojik seviyede tutmaktadır.

Ayrıca iletişim çağında olmamızın gerekliliklerini de yerine getirmektedir. Özeller Yemek Fabrikası dijital dünyaya ayak uydurabilen ender yemek firmalarından biridir. Yıllardır ürettiği lezzetlerle Mardin’in her yerinde tanınmış ve beğenisini kazanan Özeller Yemek Fabrikası, verdiği şirket içi eğitimler ile de sektöre nitelikli iş gücü, çalışanlarına da bir nevi okul olma özelliğini sürdürmektedir.

Özeller Yemek'te Kariyer!

Kariyerinizi catering sektöründe sürdürmek, kurumsal bir yapıda kendinizi geliştirmek istiyorsanız CV’lerinizi info@ozelleryemekfabrikasi.com e-posta adresimize iletmeniz yeterli olacaktır. Güncel iş ilanlarımıza sosyal medya hesaplarımızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

Gıda Mühendisi, Gıda Teknikeri, Satış Sorumlusu, Pazarlama Sorumlusu, Depo Sorumlusu, İdari İşler Sorumlusu, Servis Şöförü, Dağıtım Elemanı, Aşçı Başı, Aşçı Yardımcısı, Temizlik Elemanı olan arkadaşlarımızın özgeçmişlerini heyecanla bekliyoruz!

Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Özel ve Üretim Tesisimiz