Türkiye Ödülleri 2019'da Yılın En Başarılı Yemek Fabrikası Özeller Yemek Fabrikası Seçildi!

30 Nisan 2019 Salı günü İstanbul The Green Park Hotels & Resorts Pendik’te düzenlenen Türkiye Ödülleri 2019’da Nusaybin için güzel ve anlamlı bir gece yaşandı. Türkiye Ödülleri sahiplerini buldu. Çiğdem Tunç ve Murat Parasayar’ın sunumuyla Türkiye’nin kulvarlarındaki en başarılı kişi ve şirketleri düzenlenen özel bir törenle bir araya geldi. Show Tv, Posta Gazetesi, Power Türk ve DMC gibi bir çok markanın sponsor olduğu ödül töreni oldukça keyifli geçti. Bora Gencer ve Selçuk Ural gibi isimler törende sahne aldı.

Bu anlamlı ve özel gecede Nusaybin için güzel bir an yaşandı. Nusaybin’de faaliyetlerini sürdüren Özeller Yemek Fabrikası yılın en başarılı yemek fabrikası ödülünü kazandı. Özeller Yemek Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Özel Ödül töreni öncesinde mikrofonlara konuştu. Birazdan yılın en başarılı yemek fabrikasını alacaksınız, duygu ve düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz? Şeklinde gelen soruya, “Mardin bölgesinde ilk defa böyle bir ödül alacağız, çok heyecanlıyız. Mutluyuz, emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde yanıt verdi. 

Ödül töreninde ödülünü almak için sahneye davet edilen Özeller Yemek Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Özel, ödülünü Çiğdem Tunç ve Murat Parasayar’dan aldı. Yusuf Özel’in ödülünü aldığı sırada yaptığı konuşma ise oldukça anlamlıydı ve herkesten alkış aldı. Yusuf Özel konuşmasını “Ben bu ödülü tüm Nusaybin halkına ve çalışanlarıma armağan ediyorum.” şeklinde sonlandırdı.

Ödül Gecesinden Fotoğraflar