En Güvenilir Markalarla Yemek Üretiyoruz!

Yemek işinin ciddi bir iş olduğunu hiç bir zaman unutmadan buna göre üretimimizi sürdürmekteyiz. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı gıda markaları ile hazırlanan yemeklerimizi sizlere sunmaktayız. Tedarikçilerimizin bazılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Tedarikçilerimizin tamamı hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca tedarikçimiz olmak isteyen firmalar da bizlere info@ozelleryemekfabrikasi.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir.

ET VE TAVUK ÜRÜNLERİ

Et ve Tavuk ürünlerinde Türkiye'nin en güvenilir markalarından Şenpiliç, Beypiliç ve Namet ile çalışmaktayız.

YOĞURT, SÜT, İÇECEK VE TATLI GRUBU

Yoğurtta Ülker, Sütaş ve Pınar, içecek grubunda ise Coca Cola, Pepsi, Uludağ, Torku Süt, Nescafe, Çaykur, Doğuş Çay, Tropix ve Mahmood Coffee ile ilerliyoruz. Sütlü tatlılarda Eker ile çalışmaktayız.

PİRİNÇ, MAKARNA, BAKLİYAT Ve baharat

Pirinç markası olarak Duru ve Tat ile Makarnalarda Arbella, Oba ve Filiz Ürünleri Kullanılmaktadır. Bakliyat ürünlerinde Başhan ile çalışmaktayız. Baharat ürünlerinde ise Bağdat Baharat markasından destek almaktayız.

tedarikçi

SEBZE, MEYVE ve KURUYEMİŞ

Sebze ve meyve ürünlerimiz Mardin'in en iyi hallerinden günlük olarak tedarik edilmektedir. Kuruyemiş ürünlerinde Malatya Pazarı ile çalışmaktayız.

YAĞ, SALÇA, SOS, TURŞU ve dondurulmuş

Yağ Yudum ve Trakya Birlik, Salça Akfa ve Tukaş, Ketçap & Mayonez Pınar ve Ülker İle Hizmetinizdeyiz. Dondurulmuş ürünlerde Superfresh ile ilerlemekteyiz. Turşu tedarikçimiz ise Berrak Turşu'dır. Şarküteri ürünlerinde tedarikçimiz Penguen Gıda'dır.

KAHVALTILIKLAR

Kahvaltılık Ürünlerinde Aytaç, Ülker, Pınar, Torku, Seyidoğlu, Ekici, Tahsildaroğlu, Namet, Marmara Birlik, Eker, Lokman, Maret, Murat Bey ve Gülsan Reçel gibi güçlü markalarla çalışmaktayız.